NÁVRHY A VIZUÁL ZÁHRAD

Vytvoríme Vám záhradu Vaších snov. Túžbu a predstavu premeníme na reálnu krásu :) Vytvoríme Vám návrh do ktorého vložíme všetky Vaše predstavi + našú predstavu. Vypracujeme Vám 2D a 3D  návrh aby ste mali lepšiu predstavu o tom ako to bude v skutočnosti vyzerať.

Vieme Vám pripraviť aj video v ktorom sa prechádzate po vlastnej záhradke. Môžete si posedieť na lavičke a kochať sa krásov kvetov, štebotom vtáčikov na stromoch, krásami celkovej záhrady :)

Cena návrhu je 200eur. Táto cena pokríva všetky náklady na projekt ( obhliadku, fotenie, Návrh v 2D a 3D, video je na vyžiadanie po dohode, vypracovanie náhľadu)

Táto cena Vám bude odpočítaná pri realizáciu.

ZÁVLAHOVÝ SYSTÉM

Závlaham sa venujeme už vyšše 10rokov na Slovensku. Za uplynulé roky sme si vybudovali aj veľku klientelu a spokojnosť zákaznikov. Vykonávame montáž závlahových systémov značky HUNTER a RAIN BIRD čo sú najkvalitnejšie americké a nemecké značky. Kludne nás kontaktujte na tel.č. +421 911 294 881

 

výhody závlahového systému:

-úspora času (nastavenie riadiacej jednotky- a vy môžete isť v kľude na 2 týždňovú dovolenku )

-úspora nákladov (zalievanie záhrady v noci, výrazne ovplivňuje vodu, nevyparuje sa tak intenzivne.

-rovnomerne zalievanie (plochu máte rovnomerne popolievanu

 

POKLÁDKA TRÁVNATÉHO KOBERCA

Nechcete čakať na trávnik niekoľko mesiacov kým bude naozaj pekný? Chcete ho mať krásny hneď ? Tak v tom prípade odporúčame pokladaný trávnatý koberec.

Trávnik je rezaný z naších polí, je pravidelne hnojený,udržiavaný,kosený. Trávnik aby mohol Vašú záhradku skrášľovať musí mať 1,5roka a až potom ho začíname rezať. Do 1m2 idú dva kusy roliek.

Trávnik je potrebne pravidelne a dostatočne polievať prvé dni aby sa pekne zakorenil. 2x do roka ho treba prevzdušňovať a hnojiť pravideľne.

Cena trávnika aj s pokládkou je od 5,5eur/m2

V cene nie je započítaná sieťka proti krtkom+ pokládka,ktorá je 1,75eur/m2

Služby:

-Návrhy a realizácie záhrad

-Realizácia závlah HUNTER

-Trávnaté koberce+pokládka

-Realizácia jazierok

-Realizácia vertikálnych záhrad

-Realizácia zimných záhrad

-Realizácia suchých múrikok

-Údržba záhrad

-Servis